u shit flm shum merrjep

Shitet nga: Almir 29 Krr 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes opel corsa "C" ne gjendje shum te mir teknike dhe optike.
Vetura eshte e pastër si mbrenda ashtu edhe jasht.
Vetura posedon keto funksione:
Klim,ARBG,ESP,ABS,hidraulik vallan,komanda vallan,pasqyr paluese,pasqyr me rrym.
Esapo doganuar homologim.
E regjistruar 1 vit,e ardhur nga Zvicra , i ka te gjitha librat e servisit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim