u shitttttttttt flm

Shitet nga: arben 06 Shk 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Ferizaj
shes pasat 1.8 benzin plin ngjendje tmir rks deri 10 -11- 2015 ni vit per mashum kontaktoni 044367410 pres bler serioz bajm dhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim