ushit flm merrjep

Shitet nga: arben 04 Shk 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Ferizaj
shes vektra 2.0 benzin plin regjistrim deri 01-03-1015 ngjendje tmir fellne tmira centralla per mashum kontakto 044367410 vrejtje shefer shajmen eka te krist pres bler serioz vrejtje ka fellne tjera nuk ika qeto nfoto bajm dhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim