Kamjoneta

Shitet nga: Lundrim Osmani 24 Qer 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 92 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 EUR   3 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 16-22
Shiten Kamjonetat Mecedes Benz njera 608 e cila esht ne gjendje te rregullt Gomat e raja vetem Regjistrim nuk ka kurse tjetra 307 edhe kjo poashtu esht ne gjendje te rregullt per nuk esht e regjistruar . Qmimi per 2 esht 2500 E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim