Akku hillti

Shitet nga: xhavit 26 Gsh 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet hillti .I firmes Hilton punon mir plus batari rezerv ka 16 burgkompleija ka dhe koken per bormashin qmimi komplet 350
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim