u shitë flm merrjep

Shitet nga: Loni 21 Pri 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet auto larja shum e mirë në gjendje përfekte e sapo ardhur prej zvicrre Autolarja eshtë 2.2 kw dhe ka shtypje prej 130 bar than me një fjale shum e mirë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim