Press per Dyer Ramen Presse)

Shitet nga: Euro-Swiss 14 Sht 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Ferizaj
Press per dyer dhe per pune tjera ne lëmin e zdrukthtarisë

MARKA (firma)HESS, dhe tjetra e Markes MAWEG.

Kemi edhe makina tjera si ABS, Sharra, etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim