Sharrë PANHANS EURO 30

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Euro-Swiss 02 Qer 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Viti i Prodhimit 1996

Gjatsia e premjes 5300 x 2850

Me optimizer dhe printer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim