pompa per nxemje qendrore

Shitet nga: pronari 23 Jan 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR   300 EUR

Komuna: Ferizaj
asht e re dmth e pa perdorun dhe shitet lir shih fotot per ma shum ne tel dhe viber
+37745595921
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim