2 cope shfajs apara me elektroda

Shitet nga: dini com 06 Jan 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shes dy cope shfajs aparata me elektroda
1. 230 Ampera Monofaz dhe trefaz
2. 90 A Monofaz

045809678
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim