AGREGAT-MATORR-DYER PER OBORR

Shitet nga: 045403368 02 Jan 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shiten Dyert per oborr te reja
Dimensioni 3.70 m me 2 metra
Matorri Vogel osht pak i perdort
Dhe
AGREGATI 6.0 benzin
MITSUBISHI

QMIMI ME MARVESHJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim