Abs -kanteric-

Shitet nga: Gzimi 15 Pri 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet makina per ngjitjen e furnirit ne form te drejt dhe rrethore ,ne gjendje shum te mire prodhim i vitit 2014 per me shum si funksionon shikone linkun https://www.youtube.com/watch?v=jsF-SBepc5k
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim