Akku bormashin

Shitet nga: xhavit 26 Gsh 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet Akku bormashini i firmes OKAY ne geendet shum te mir +rezerv battari dhe mbushja 70euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim