Aparat Saldimi Industrial Elektrode dhe TIG

Shitet nga: Aparati 18 Krr 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet aparati me dy mundesi saldimi, me Elektrode si dhe me TIG ne gjendje te rregullt pune.

Aparati eshte 375 A, si dhe e bene ftohjen me uje te aparatit per pune te gjate dhe te panderprere.


Per informata me te hollesishme ne tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim