Auto-Larje nga Gjermania

Shitet nga: Stone 17 Mar 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes autolarjen nga gjermania osht shume e rujtun thuajse e re ka shtypje te jasht zakonshme dhe punon perfekt ka edhe pishtolin me zorre.
Qmimi pak i diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim