Auto larjen

Shitet nga: Alban 26 Gsh 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes Auto Larjen KARCHER K 2.900 Posa ardhur nga gjermania osht ne gjendje trregullt.
Ka pishtolin komplet si dhe e ka special gypin per me qit shkum

Te interesuarit mund te lajmrohen ne ket Nr
044518192
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim