Autolarje - Urgjent

Shitet nga: Nexhi 19 Pri 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet autolarja e perdorun peshon afer 10 kg motorin e ka me ule punon perfekt ka pishtolin per shpric dhe pishtolin me crev per pastrim te kanalizimeve

shkruaj email

045809678
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim