Autolarje

Shitet nga: sadik 24 Shk 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Ferizaj
autolarje e vogel :40e autolarja madhe :400. fellne per golf 4 dhe 5 :450e .fellna 400
shfajs aparatat njeri 450 +450 tjetri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim