Brusalica te Reja dhe te Mdhaja

Shitet nga: aaaaaaaa 06 Shk 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Brusalica te reja te ardhura nga gjermania ne gjendje shum te mir me te gjitha pereberjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim