DIHT SHLAJF MARKA BÜTFERING‏

Shitet nga: Euro-Swiss 01 Qer 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
MArka Bütfering Me dy Shirita(agregata)

Viti i prodhimit 1991

Gjersia e tavolines (shiritave) punes 1100 mm

Combi-Aggregat 15 kW

Rregullimi i lartesis në menyrë automatike
Kjo makine eshte ne mënyr automatike , ka mundesi qe ne tri pjes p.sh te rregullohet shllajfi
ne sektorin e pare P.SH me shume 1 ose 2 mm ne sektorin e 2 -të me pak dhe ne sektorin e 3 P.SH me shume mvaret prej formes se drurit.

keto jan fotot origjinale te kesaj Makine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim