Elektro motorra

Shitet nga: fadil 16 Pri 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shes elektromotorrat te gjith jan ne gjendje te rregullt ,jan tre faz te gjith . tel 049 229 587

elektro motorri 37 kw dhe 1400 rr mi

elektro motorri 15 kw dhe 1400 rr m

elektro motorr 11 kw me 1400 rrm

elektro motorr 3 kw me 2900 rrm

elektro motorr 3 kw me 1400 rrm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim