Elektromotorr 37 kw

Shitet nga: xx 16 Pri 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shitet elektromotorri prej 37 kw dhe ka 1400 rr ne minut ,ne gjendje te rregullt esht .nr tel 044 945 329 dhe 049 229 587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim