Generator 1,500 kVA DIESEL 2 cop.

Shitet nga: Betim 25 Dhj 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kemi Generator te perdorur, ne gjendje shume te rregull pune:
MTU-Teksan ------1565 kVA, 1250 KW,
Viti: 2001
2 cop.
Adresa: Babush i Ri Magjistralje Prishtin-Ferizaj

Mob: 044493684
dhe
Viber: +37744493684
Nderrim: Gjenerator, Generator, Agregat, Pirunar, Piruner, Vetur, Banes, Objekt, Kamion, Vetur, Bmw, Audi, VW,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim