Gjenerator 22kW Gjerman

Shitet nga: shuki 18 Shk 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Gjeneratori eshte Disell ne gjendje terregullt dhe ka
shpenzime te uleta
Bejme ndrrim me veture
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim