HIDROFOR SEVER 9

Shitet nga: Jakup Rexhepi 26 Tet 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet Hidrofor Sever 9 gjithqka ne rregullt,
per informata te tjera kontakto numrin:
044 280 603 dhe 049 280 603
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim