Hidrofor Sever

Shitet nga: A.K 06 Pri 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Sever 8 Ne gjendje shum te mir monofazor gjithashtu kthehet dhe ne trefazor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim