Hillt Boschhammer Professional GSH

Shitet nga: Ylli 27 Mar 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

530 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes Hillt Professional Boschhammer, shume pak i perdorur. Eshte i blere dhe i importuar nga Gjermania.
Çmimi pak i negociueshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim