Hillt Hitachi me rryme dhe kompresor

Shitet nga: Hillt 11 Shk 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes hillt per thyrje te gurvee ose betonit
Kemi hillt me rryme dhe me komptesor me ajr
Preres per beton ose hekur me benzin
Waker
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim