Hillt makita burmashin dhe shlajferica

Shitet nga: xhavit 11 Nën 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shes burmachinat te ardhur nga zvicra hilltat jan makita dh hillt origjinal si dh shllajferic boch dhe hillt origjinal te ardhur nga zvicra vrejtje kto makina gjinden ne GJILAN kemi edhe makina tjera per kubza e shum makina tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim