Hilti Hitachi 16 kg

Shitet nga: Dini 17 Pri 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   500 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet Hilti Hitachi veq then eshte 16 kg me.kuti dhe dy dalta eshte i ardhun nga italia ne gjendje shum te mir pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim