Hilti TE 805 dhe Bosch 11

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Dini Com 24 Jan 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Shiten dy hilta njeri Hilti te 805 dhe tjetri Bosch 11 urgjent

045809678
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim