Hilti me benzin

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DINI COm 06 Jan 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   500 EUR

Komuna: Ferizaj
shitet hilti me benzin eshte prodhim suedez i ardhun prej CH komplet me sanak te vetin me dalta dhe me krejt pjeset rezev ne gjendje pune shum te mir

045809678

www.facebook.com/dinicommjetepune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim