Japim Makinen per lyrjen me gips me qera

Shitet nga: Arbēr 28 Nën 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Japim makinen per lyerjen me gips (qement) me qera! Makina eshte ne gjendje shum te rregullt dhe i ka te gjitha pajisjet percjellese! Te interesuarit mund te kontaktojn ne numrin 044495784! Faleminderit per mirkuptim! Ju mirpresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim