Kaldaja me nafte de dietrich GTU 120

Shitet nga: Besnik 09 Gsh 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet kaldaja me nafte e kompletuar(me brener) de dietrich GTU 120 28-35 KW plotesishte e automatizuar dhe e pa perdorur.Kaldaja ka hargjime minimale .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim