Karsher

Shitet nga: kastriot 19 Dhj 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes makinen per auto larje Karcher.eshte e ardhur nga Gjermania,ne gjendje te rregullt pune,punon me ujë te nxehtë.eshte e mirembajtur mire dhe per gjithcka garantoj.ju mirepres!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim