Komplet makinat per vullkanizer

Shitet nga: Vullkanizer 21 Mar 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kompresor monterk ballansim pegell dhe maqina per profilin e gomav jan shum te mira dhe ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim