Komplet paisjet për prodhimin e kauqave

Shitet nga: Basri 07 Shk 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shiten paisjet per prodhimin e kauqave si:Sekullari,këndorja,pishtoli i madh dhe ai i vogel,kompresori...etj(te gjitha mund te shihen edhe ne foto).Shiten komplet,nuk ndahen,çmimi shum i volitshëm.Per kontakt,Tel:045261312 dhe 049377838
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim