Kompresor dhe sharr te betonit- asfaltit

Shitet nga: Izet 18 Sht 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes kompresor me 2 hillta me 50m gyp diesel i sapo ardhur nga zvicrra ngjendje te rregullt pune

Gjithashtu shes sharren per prerjen e betonit dhe asfaltit me motor benzin e sapo ardhur nga zvicrra ngjendje te rregullt pune

Ndrrim i mundeshem me vetur

Qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim