Kosa te bari

Shitet nga: Behar 07 Mar 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Te ardhra nga austri . Jan me Benzin dhe. Me shpejtsi ne gjendje te rregullt. 150 Euro copa te dyat 270 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim