Laser dewalt

Shitet nga: Dewalt 01 Mar 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 EUR

Komuna: Ferizaj
Laser dewalt e ardhur nga gjermania.eshte shum praktike per ngjitjen e keramikave,knaufit dhe gjerave te tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim