Makinë për prerjen e mishit të thatë (proshut)

Shitet nga: Enver 18 Shk 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Ferizaj
Makinë për prerjen e proshutës nga Italia dhe punon në gjendje të rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim