Makinë për qepje

Shitet nga: Endrit 14 Gsh 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Ferizaj
Makinë për qepje e ardhur nga Austria dhe nuk është e përdorur fare dhe është në gjendje shumë të mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim