Makinë profesionale per tharje

Shitet nga: Skifter ajvazi 17 Gsh 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Tharesja eshte profesionale me kalda druri dhe ventilator avulli , eshte e paisur me termometer per vetkontroll te temperaturave ne forme digjitale, ka nje kapacitet prej 1000 kg peme dhe perime ndersa per tharjen e bimeve ka nje kapacitet deri 500 kg , gjithashtu shpenzimet jane minimale, dimensionet: 6 m x 2.2 x 2.2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim