Makin mermeri

Shitet nga: Valon 29 Jan 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makin per prerjen e gurit natyral Mermer dhe Granit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim