Makin per lyerje

Shitet nga: Afrim 01 Sht 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makine per lyerje me zalle sidhe matrial te gatshem .Makina eshte ne gjendje te rregullt .Posedon 40 metra zorre dhe te gjitha paisjet tjera te nevojshme .Per me shume informata na kontaktoni ne numrin e telefonit 044280357.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim