Makina CNC biesse selco Edhe ima m

Shitet nga: Albion 23 Dhj 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina per zdruktari dhe prodhimit e mobiljeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim