Makina nga firma Leister

Shitet nga: Zymer 09 Mar 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shesim makinat e firmës leister për të gjitha llojet e hidroizolimeve,ceradave,shatorave.
Kemi makina të reja dhe të përdorura dhe të gjitha pjesët përcjellëse si: valak per ngjeshje ,dyzet , kontrolluest dhe shumë pjesë të tjera rezervë.Na kontaktoni në numrin 044646508.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim