Makina per Zdrukthtari Mobileri‏ ,ABS,SHARRA,CN..

Shitet nga: Euro-Swiss 20 Sht 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina Per Mobileri

ABS,SHARRA, SHPOJSA, PRESSA, CNC

Shpojsa me 25 burgija 2x 25 Horizontale ekstra per Mobile dhe Kuzhina

Kush blen me shume se nje makine bëjme zbritje deri 30%


QMIME SPECIALE KUSH BLEN ME SHUME SE NJE MAKINË !

KEMI ME SHUME SE 30 MAKINA NE SHITJE TE GJITHA LLOJEVE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim