Makina per autolarje Karcher wap italiane etj.

Shitet nga: Isuf 11 Pri 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shesim dhe servisojme te gjitja llojet e makinave karcher
Poashtu edhe italiane te reja etj.ma shume informata ne nr telefonit:
044379424 te isufi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim