Makina per autolarje karsher

Shitet nga: Makina autolarje karsher 27 Tet 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Ferizaj
Karsheri esht ne gjedje te rregullt shum pak e perdorur me uj te nxet dhe me te ftoft per me shum info tel: 045662488
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim